Marta

27/04/2015

Man drąsiau pasidarė galvoti apie savo svajones ir siekius, ir stipriai viduje sėdintis nepasitikėjimas savim dabar mažiau valdo mano elgesį, ypač po užsiėmimo su vidiniu kritiku, prisimenu jausmą, kai iš tos ‘besiplečiančios’ būsenos reikėjo atsisukti atgal į save..

Turėdama abu gyvus tėvus, turėjau su jais abiem pokalbius, ir supratau kad tie nuo vaikystės užsiauginti įsivaizdavimai, jausmai apie juos, nebūtinai yra faktas, – dalis jų yra kažkokios mano prisikurtos baimės, mano susiprojektuoti lūkesčiai, kuriuos, neva, tėvai turi man. Pavyko suprasti ir pajust, kad mes esam atskiri pasauliai, atskiros esybės ir asmenybės.

Mane šiektiek gasdina sugrįžę tikslai, jų realistiškumas ir atsirandanti atsakomybė prieš save juos įgyvendint – bet dabar yra pasiryžimas daryt sprendimus, pagrįstus mano norais o ne mano baimėmis.

Tiesa, dar mane kaskart stebina fiziniai pojūčiai, ypač po tų meditacijų. Man dažnai keleta dienų po užsiėmimų svaigsta, lyg „pečiasi“ galva, bėgioja šiurpulikai, dilgčioja oda, – tie pojūčiai tokie malonūs. Ir nepaprastai pamėgau šokio dalis meditacijose, – suprantu kaip mėgstu šokti, kaip to ilgiuosi ir kaip fantastiškai jaučiuosi šokdama.