Erikas

27/04/2015

Išjudina visus asmenybės galus. Ir kažkas vyksta. Sunku nusakyti, nes nėra kažkokių staigių pokyčių, bet jie atsiranda per ilgesnį laiką. Ir pastebi – kai pasižiūri atgal.

Gal sutapimai, o gal ir ne:

Visada norėjau būti verslininku, turėti verslą, kad mane suptų verslininkai – nuo praeitų metų gruodžio esu BNI narys, kur kiekvieną savaitę susitinku su daugybe verslininkų ir turiu labai daug progų ir galimybių augti ir tobulėti.

Prisimenu mokymus pradėjau su išberta veido oda. Kažkada, jau pradėjus mokymus, kilo mintis – duoti sau ramybės įžadus. Ir padariau. Rezultatas – bėrimo kaip nebūta.

Vidinė būsena irgi tokia, kurią sunku apibūdinti – ramybė, bet ne apatija, harmonija, drąsa priimti save tokį, koks esu nenorint savęs pakeisti. Ir su tuo susiję kažkokie pokyčiai. Bet neskubūs. Nes man anksčiau atrodė, kad jei noriu pokyčių ir naujų rezultatų – jei turi būti greitai. Bet dabar žiūriu, kad tai, kas įvyksta greitai – dažniausiai vėl grįžta į pirminę situaciją. O kas vyksta iš lėto, atneša tikrų pokyčių ir rezultatų. Tik kadangi tai vyksta ilgame laike – kartais sunku tai pastebėti.

Įsijungė ir tęsiasi toks ieškojimų, klausimų sau periodas. Ir ateina tokie netikėti atsakymai…